ALTRONIX R2416I220 CCTV Power Supply, 16 Fused Isolated Outputs, 24VAC At 25A, 220VAC | CE6FXF
ALTRONIX R2416I220 CCTV Power Supply, 16 Fused Isolated Outputs, 24VAC At 25A, 220VAC