ALTRONIX ALTV248MI220 CCTV Power Supply, 8 Fused Outputs, 24VAC at 12.5A, 220VAC | CE6ETZ
ALTRONIX ALTV248MI220 CCTV Power Supply, 8 Fused Outputs, 24VAC at 12.5A, 220VAC