ALTRONIX ALTV248CBHI220 CCTV Power Supply, 8 Isolated PTC Class 2 Outputs, 24VAC at 12.5A, 220VAC | CE6ETU
ALTRONIX ALTV248CBHI220 CCTV Power Supply, 8 Isolated PTC Class 2 Outputs, 24VAC at 12.5A, 220VAC