AIR SYSTEMS INTERNATIONAL CVF8A15K50 Ventilation Kit, Canister Fan, 8 Inch Diameter, 50 Hz
Product Specifications:
| Item | Conductive Ventilation Kit |
| Diameter | 8" |
| Frequency | 50 Hz |
| Length | 15 ft. |
| Voltage | 230V AC |