ADAPT-ALL SS5204P-30 Plug Body, 30 mm Tube Size, Stainless Steel
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Plug Body |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.18 |
| Ship height (cm) | 2.79 |
| Ship length (cm) | 3 |
| Ship width (cm) | 2.79 |
Explore Products
- GEARENCH ZT2:1.580U
- EATON GWF3045V Molded Case Circuit Breaker, G-Frame, Type Gwf, 3-Pole, 45A, 440 Vac, 25 Kaic At 415 Vac
- MASTERDRIVES 1008-16MM Cast Iron Taper Lock Bushing, 16mm Size
- STEARNS BRAKES 105603100030 Brake-Less Man Rel Knob
- GATES 733460155 Clamp Collar
- MILWAUKEE VALVE 17897 Ball Valve, RPTFE Seat, Male Tube End, 3 Piece, Bronze
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Ladder Accessories
- Solenoid Valves Less Coil
- Air Operated Diaphragm Pump Accessories
- Insulated Hand Ratchets
- Blower Supports
- HELICOIL Complete Reference Gages, UNC, 3B
- ML KISHIGO Economy Rainwear Set, Lime
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Polyurethane, Palm Dipped, Black
- VELVAC Back up Alarm
- BROWNING Stock Finished Bore Gearbelt Pulleys For L075 Belts
- DIABLO Diamond Saw Blades
- SCOTSMAN Relays
- SPEC Metric Compression Springs, Stainless Steel, 13.75 mm Outside Dia.
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.