ADAPT-ALL SS5204P-20 Plug Body, 20 mm Tube Size, Stainless Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Plug Body |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.07 |
| Ship height (cm) | 2.79 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.79 |
Explore Products
- LITTELFUSE FLM025 Fuse, 25A, 250V AC, 1-1/2 Inch Length x 13/32 Inch Dia.
- JJ KELLER 400-CO Labor Law Poster Federal / State CO SP 40Wx26 Inch Height
- EATON CHU7N7N5NSX Unmetered Power Pedestal, 125/250 VAC, 50/20 A
- CAMPBELL CHAIN AND FITTINGS 5779255 Coupling Link, Quik-Alloy, 5/8 Inch Size
- BROWNING 1031863 2AK26X3/4 V-Belt Sheave, Finish Bore, 2 Groove, Cast Iron, 2.65 in OD, 3/4 in Bore Dia, 2.6 in A/2.06 in 3L Pitch Dia
- HUMBOLDT H-2962.1 Diamond Cutting Wheel
- PARKER PS766P
- DAYTON 13W449 V-belt Banded 3/c390
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Pipe Markers
- Ear Plug Dispensers
- Drain Cleaning Machines
- Belt Tensioners and Tension Pulleys
- Diameter Gauges
- AKRO-MILS 30281 Akrobins Super Size Bins
- CONDOR Knit Gloves, Full Finger, Uncoated, Cotton, 7 Gauge, White
- GLOBE SCIENTIFIC Wash Bottles, Wide Mouth, LDPE, 1000 ml Capacity
- SPEEDAIRE Mounting Hardware
- ELOBAU Miniature Float Switches
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Nitrile, Palm Dipped, 13 Gauge Thick
- MAKITA Hedge Trimmers
- MERIT BRASS 412B Barstock Reducing Couplings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.