Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Thread Length | 28 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.31 |
| Ship height (cm) | 5.33 |
| Ship length (cm) | 5.74 |
| Ship width (cm) | 4.6 |
Explore Products
- GARDNER BENDER 45-524UVB Cable Tie, Hvy-Duty, 24 Inch, 175 lb, Black
- SCIENTIFIC CUTTING TOOLS PT-BSPP-1-1/4A 402854 Port Tool, Carbide Tipped, 1 1/4 Bspp, Altin
- GROTE 60280 Small Rectangular License Lamp
- ASHCROFT A2XBM0215C2500#G Pressure Transmitter, 0 - 500 PSI, 1 - 5V DC, Cable & Wire Leads, IP65 /4X/IP65 /7/IP65 /9
- STEARNS BRAKES 1087041U0EQF Brake Assembly
- TB WOODS 1809C Classical V-Belt Sheave, Cast Iron, C Type Belt, 18 inch Datum Dia.
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Socket Head Cap Screws
- Cantilever Storage Racks
- Cylinder Molds
- Specialty Mats
- Air Cable Balancers
- ANSELL 72-025 Hyflex Cut Resistant Gloves
- DWYER INSTRUMENTS SFI-300SS Series Midwest Sight Flow Indicators
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 43 x 19 mm Size