ADAPT-ALL 5011S-12-06 Straight Adapter, Male L12 DIN Tube x Male 0.375 BSPT, Carbon Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Shank Length | 12 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 2.57 |
| Ship length (cm) | 3.51 |
| Ship width (cm) | 2.21 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- DORIAN SVJBL12-3B Turning Toolholder Vbgt Lh
- SPEARS VALVES 875-015 Wye, Socket, Schedule 80, 235 PSI, 1-1/2 Inch Size, PVC
- STAFFORD MFG 5ES008 Shaft Adapter Coupling, Step Up Type, 1/2 Inch Bore, 3/4 Inch Shaft Dia., SS
- PALMGREN 9682077 82077 Bench Grinder, 220V, 3PH, 3HP With Pedestal Stand And Dust Collection, 12 Inch Size