Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Shank Length | 16 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.1 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 3.99 |
| Ship width (cm) | 2.69 |
Explore Products
- MASTERDRIVES 5/8V1250F Quick Disconnect Sheave, 8V Section, 5 Groove
- BALDWIN FILTERS PT9397-MPG Hydraulic Filter Maximum Performance Glass
- TEMPCO MBH20550 Band Heater, 7 Inch ID, 1000 W, 8.33 A, 120 VAC, 10 to 32 Screw Terminal Termination
- GATES 7719-3031 Sprocket, 5.439 Inch Diameter
- KEYSHAFT
- Stack and Nest Containers
- IEC Magnetic Contactors
- Tee-Joints
- Pool Light Junction Boxes
- Metal Detectable Markers and Pens
- DWYER INSTRUMENTS DH3 Series Digihelic Differential Pressure Controllers
- OIL SAFE Beta 2000 Micro Glass Filters
- REESE Pintle Hook Mounting Plates
- MUELLER INDUSTRIES 721-N Triple Duty Control Check Valves
- GENERAL ELECTRIC Molded Case Circuit Breakers: TFJ Series
- SPEARS VALVES CPVC Premium Pneumatic Actuated Lug Insert Butterfly Valves, SS Lug, EPDM
- SPEARS VALVES PVC 80 PSI 22-1/2 Deg. Elbows, Socket x Socket
- EATON Pressure Control Valves
- NORTON ABRASIVES 38A AO Toolroom Wheels, Type 05