Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Thread Length | 15 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.09 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 3.81 |
| Ship width (cm) | 2.69 |
Explore Products
- DORIAN TEHW-0602-AEEN-DK25M
- AMETEK LAMB 117157-00 AC Vacuum Motor, Tangential, 1375 W, 7.2 Frame Size, 2 Stage, 240 V
- HUCO 536.26 Flexible Bellows Coupling, Clamp Style, 26 Size, Stainless Steel
- REGAL 053728MM94 End Mill, 1 Inch Dia., 10-1/2 Inch Length, 5 Flutes
- VELVAC 30197 Male Disconnect Red 22 - 18 Awg
- APOLLO VALVES 10512B40V Relief Valve, 1/2 Inch Size, 40 Psi, Brass, Viton
- GATES 73472415 Coupling
- IRONCLAD EXO2-HSY-05-XL Mechanics Glove, Size XL, Full Finger, Synthetic Leather, Yellow
- KEYSHAFT
- Collapsible Spill Containment Berms and Pools
- Turnout Gear Storage Racks
- Broom Accessories
- Moisture Testers
- Insulated Pipe Fitting Covers
- HELICOIL Spiral Flute Taps, Bottoming, UNF, 3B
- HELICOIL Straight Flute Plug Taps, 4H5H, Metric Fine
- IRONCLAD I-Viz Reflective Orange Task Specific Gloves
- DWYER INSTRUMENTS DPG-100 Series Digital Pressure Gages
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 38 x 13 mm Size