Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Straight Rigid Adapter |
| Side 1 Shank Length | 20 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.14 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 4.19 |
| Ship width (cm) | 3.2 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- BUSSMANN MDA-V-7-R Fuse, Miniature, Slow Blow Acting, 7 Amp, 250 V, Axial, 6.3 x 32 mm Size, Ceramic