ADAPT-ALL 3069W-18-18 Elbow, 90 Deg., rp_18 mm TUBE WELD METRIC Side 1, rp_18 mm Male METRIC Side 2, Carbon Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Elbow |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.16 |
| Ship height (cm) | 4.06 |
| Ship length (cm) | 7.62 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- INNOVATIVE COMPONENTS 5REG8 Snap Lock 3 Prong Knob 1-3/4 Thru #10
- CASH VALVE GT11310258 Valve Body, 2 Size, Type K5
- MICRO 100 IT-2901000 Threading Tool, 0.1338 Inch Centerline Offset, 1 Inch Max. Bore Depth
- BENCHMARK SCIENTIFIC H3710-S Magnetic Stirrer, 10 x 10 Inch, 115V
- MARTIN SPROCKET ML099 30MM Jaw Coupling Hub, 099 Coupling Size, 30 mm Bore Dia., 2.531 Inch Hub Dia.
- QUICKFITTING LF927R Check Valve, 3/4 Inch Size
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Hydraulic Crimping Tool System
- Welding Cable Connectors
- Emergency Lighting Lamp Heads
- Fluorescent Lamp Starters
- Boiler Feed Pump
- AKRO-MILS 30220 Akrobins Plastic Storage Bins
- DICKSON 4 Inch Charts
- ML KISHIGO 3700 Series Incident Command Vests
- MUELLER INDUSTRIES 105MDT Silent Check Valves
- HYDRO VACUUM SKB Series Self Priming Pumps
- EATON HT800 Series Flush Head Pushbuttons
- JONARD Kits
- SQUARE D Micrologic ME Series Molded Case Circuit Breakers
- NIBCO PC600-DS Series Couplings, P x P
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.