ACME ELECTRIC ALRC600CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 61 uH, 600A | BD2FAY
ACME ELECTRIC ALRC600CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 61 uH, 600A
Item: BD2FAYModel: ALRC600CBC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Line Reactor
Frequency 60 Hz
Height 10.93"
Inductance 61 µH
Length 10.13"
Max. Temp. 115°C