ACME ELECTRIC ALRC480CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 77 uH, 480A | BD2RAE
ACME ELECTRIC ALRC480CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 77 uH, 480A
Item: BD2RAEModel: ALRC480CBC
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Line Reactor
Frequency 60 Hz
Height 10.93"
Inductance 77 µH
Length 10.13"
Max. Temp. 115°C