ACME ELECTRIC ALRC200CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 184 uH, 200A | BC8WFH
ACME ELECTRIC ALRC200CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 184 uH, 200A
Item: BC8WFHModel: ALRC200CBC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Line Reactor
Frequency 60 Hz
Height 8 1/2"
Inductance 184 µH
Length 8 1/5"
Max. Temp. 115°C