YALE 1810F-36-689 Rim Pullman Bolt Grade 1 1800 Series | AE6XGP 5VRX5
ABLOY 1810F-36-689 Rim Pullman Bolt Grade 1 1800 Series
Item: AE6XGPModel: 1810F-36-689Cross Ref: 5VRX5
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rim Pullman Bolt
Ada Compliant Yes
Ansi Grade Grade 1
Door Handing Right Handed Reversble
Door Height 96"
Door Height - Maximum 96"
Door Thickness - Maximum 4 1/2"
Door Thickness - Minimum 1 3/4"
Door Width 30" to 36"
Door Width - Maximum 36"
Door Width - Minimum 30"