80/20 45-4306-BLACK 80/20 45-4306-BLACK | CV8ZQL
80/20 45-4306-BLACK Black 45 S 3 Hole Joining Strip
Item: CV8ZQLModel: 45-4306-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 135 mm
B 42 mm
C 45 mm
Color Black
D 22.5 mm
E 21 mm
F 8.3 mm
Finish Anodized
G 6 mm