80/20 45-2437-BLACK 80/20 45-2437-BLACK | CV8ZNV
80/20 45-2437-BLACK Black 45 Series Single Backing Plate
Item: CV8ZNVModel: 45-2437-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 90 mm
B 22.5 mm
C 45 mm
Color Black
D 19.89 mm
E 39.8 mm
F M8 x 1.25
Finish Anodized
G 6 mm