80/20 40-4341-BLACK 80/20 40-4341-BLACK | CV8XZH
80/20 40-4341-BLACK Black 40 S 4 Hole Tee Flat Plate
Item: CV8XZHModel: 40-4341-BLACK
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
A (thread Size) 120 mm
B 80 mm
C 40 mm
Color Black
D 20 mm
E 8.3 mm
F 6 mm
Finish Anodized
G 40 mm
Grade Grade 6063-T6
H 40 mm