80/20 30-2434 30 mm Single Panel Retainer
€6.60 /unit
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 58 mm |
| B | M8 x 1.25 |
| C | 15 mm |
| Color | Clear |
| D | 32.5 mm |
| E | 12.5 mm |
| F | 8.3 mm |
| Finish | Clear Anodized |
| G | 4 mm |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 4 mm |
| J | 28 mm |
| K | 10.59 mm |
| L | 14.59 mm |
| M | 30 mm |
| Material | Aluminum |
| Process | Milled |
| Series | 30 Series |
Explore Products
- DDS 26030016SF Rotary Shaft Oil Seal, Sf, Nitrile, 260 mm ID, 300 mm Od, 16 mm Width
- APOLLO VALVES 87A20C65 SS Full Port Ball Valve MPTFE Seat and Graphite Packing 6 Inch Size, 2 x Flange
- APOLLO VALVES 88A20C24MH Ball Valve, 6 Inch Size, 150RF, Full Port, Carbon Steel, Graphite Locking
- 3M 5413 Film Tape Polyimide Amber 1 Inch x 5 yard
- EATON HM2R06 Handle Mechanism, Frame J, 6 Inch
- MARTIN SPROCKET 350-34-00 Hub, F3 1/2 x 1 1/16 Inch
- LENOX TOOLS 51944D2B103200 Band Saw Blade, 1/4 Inch Blade Width, 10 Feet 6 Inch Size, 0.025 Inch Blade Thickness
- KRUEGER PH-2-77 Level Gauge, 2 Inch NPT Opening, 77 Inch Depth, Peak Plastic
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Rotary and Straight Line Laser Levels
- Manual Pipe Threaders
- Wire Connector Kits
- Drum Cones And Collars
- HELICOIL High Spiral Flute Bottoming Taps, 4H5H, Metric Fine
- ADB HOIST RINGS MFG. Shackle Hoist Rings
- NORTH BY HONEYWELL Northflex Light Task Plus 3 General Purpose Gloves
- LOC-LINE Elbows
- VERMONT GAGE Go Standard Thread Plug Gages, 1 1/8-28 Un
- SPEARS VALVES Ball Valve PVC Supplemental End Connector Sets Spigot Ends, FKM
- EAGLE Drum Lids
- BRADLEY Sensors
- WILLIAMS INDUSTRIAL TOOLS Interchangeable Head Torque Wrenches
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 30-2434 30 mm Single Panel Retainer
€6.60 /unit
