80/20 25-4136-BLACK 80/20 25-4136-BLACK | CV8UFR
80/20 25-4136-BLACK Black 25 S 4 Hole Inside Gusset Corner Bracket
Item: CV8UFRModel: 25-4136-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 50 mm
B 50 mm
C 4 mm
Color Black
D 11 mm
E 12.7 mm
F 22 mm
Finish Anodized
G 12.5 mm
Grade Grade 6063-T6
H 25 mm
J 6.8 mm