Product Specifications:
| Item | Isolation Ring |
| Pipe I.d. | 24" |
Explore Products
- VOLKEL 56366-1 Hand Tap Rougher, DIN 2181/HSSE, Mf 16 x 1.5 Size
- BROWNING 1210392 NSS2448 Spur Gear, Plain Bore, 14.5 Pressure Angle, 24 Pitch, Steel, 2.08 in OD, 3/8 to 5/8 in Bore Dia, 2 in Pitch Dia
- VOLKEL 67426 Tap & Die Set Q.C. 6, HSS-G, 3,0 - 10,0mm Size
- STEARNS BRAKES 108705200244 Br-Warn Swpilot Boreclh
- NASHUA 307 Duct Tape 48mm x 55m 7 mil Black
- CLIMAX METAL PRODUCTS C-268-A Shaft Collar Set Screw 2-11/16 Inch Bore Diameter
Explore More
- KEYSHAFT
- Heat Energy Recovery Ventilators
- Access Doors
- Strapping Seals and Buckles
- Ammonia Refrigeration Pipe Markers
- Aluminum Perforated Sheets
- SALISBURY Class 0 Electrical Gloves Kit, 11 Inch, Yellow
- LOUISVILLE FM1500 Series Fiberglass Twin Front Ladders
- DEWALT Router Slim, Lightweight Protective Eyewears
- DICKSON Pressure Data Loggers
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 38 x 19 mm Size