Product Specifications:
| Item | Isolation Ring |
| Pipe I.d. | 22" |
Explore Products
- TRITAN 80BS24 X 1 Roller Chain Sprocket, 1 Inch Bore Dia, 24 Teeth, 7.661 Inch Pitch Dia
- TANIS BRUSHES MB702412 Strip Brush 5/16w 12 Inch Length Trim 2 Inch
- APOLLO VALVES 7714808 Ball Valve, Size 2 Inch NPT, Bronze, Full Port, Rev Stem
- WALTER SURFACE TECHNOLOGIES 30A153
- VOLLRATH 68076 Bake and Roast Pan, Aluminum, 9 x 13 x 2 1/4 Inch Size, 3 7/8 qt.
- OSG 3330990 Drill Bit, 9.90 mm Drill Bit Size, 42 mm Flute Length, 8 mm Shank Dia.
- KIPP K1329.03X16 Screw, M3 Thread Size, Truss, 18 mm Overall Lg., 16 mm Thread Lg., Open End Spanner
Explore More
- KEYSHAFT
- Drum Accessories
- Safety Can Accessories
- DC Permanent Magnet Motors
- Shim Stock
- Gas Fired Duct Furnaces
- CONDOR Hard Hat Liners
- IRONCAT Welding Gloves, Elkskin Leather, Pearl
- CONDOR High-Visibility Vest, ANSI Class 3, Solid Polyester, Zipper, Lime
- TRITAN HCP Series Pillow Block Bearings
- GLOBE SCIENTIFIC Labeling Tapes, 1/2 Inch x 60 Yard per Roll
- VULCAN HART Splash Guard
- LEWISBINS ESD Box Covers
- GROVE GEAR GR Series, BMQ-D Style, 842 Size, Ironman Worm Gear Reducers
- VALVOLINE Hydraulic Oils
- AMETEK LAMB Brushed Motors, 7.2 Frame Size, 230V, Tangential, 2 Stage