WEG UMBW-4D1-1.2 Miniature Circuit Breaker | BD3AKU
WEG UMBW-4D1-1.2 14364840 Miniature Circuit Breaker, D Trip Curve, 1 Pole, 1.2 A Rated, 277 VAC / 60 VDC
Item: BD3AKUModel: UMBW-4D1-1.2Cross Ref: 14364840
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Rated Amps 1.2A