WEG CSW30-CK2F90Y 14382293 Selector Switch, Knob Type, 2 Pos., 90 Deg., Maintained Operation, Yellow
Item: BD2YEYModel: CSW30-CK2F90YCross Ref: 14382293
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Selector Switch
Angle Between Positions 90°
Application Duty Normal Duty
Color Yellow
Handle Operation Maintained
Mounting Size 30 mm
Number Of Positions 2
Operator Color Black
Operator Type Knob
Type Knob
Voltage 600V
Voltage Class 600V