WEG APP30-198 11248164 Legend Plate Holder Set, Low, Med, High Engraving, Black Engraving side
Item: BC9TBMModel: APP30-198Cross Ref: 11248164
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Legend Plate
Application For Selector Switch 3 Position
Engraved Function Low/Med/High
Engraving Side Black
Material Plastic
Plate Color Red, Black
Size 30 mm x 50 mm