WALTER TOOLS F5055.B16.063.Z05.2,0 Slitting Saw F5055.B16.063.Z05.2, 0
Item: DA8BWTModel: F5055.B16.063.Z05.2,0
Product Specifications:
Body Width 0.071"
Cutting Edge Dia. 2 12/25"
Cutting Width 0.079"
Hub Thickness 0.063"
Max. Cutting Depth 0.591"
Mounting Dia. 0.63"