WALTER TOOLS F5055.B16.063.Z04.4,0 Slitting Saw F5055.B16.063.Z04.4, 0
Item: DB7YBBModel: F5055.B16.063.Z04.4,0
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Body Width 0.146"
Cutting Edge Dia. 2 12/25"
Cutting Width 0.157"
Hub Thickness 0.134"
Max. Cutting Depth 0.591"
Mounting Dia. 0.63"