| Iso Number | EB364.TC11.CS |
| Shank Material | Carbide |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | NL |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A10R-SCLCL2 | 8" | 5/8" | A-SCLC | - | 7° | Screw Clamp | Positive | 0° | €278.97 | |
A16T-DDUNL3 | 12" | 1" | - | Diamond | 0° | Top And Hole Clamping | Negative | -6° | €605.97 | |
EB374.WC04 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | RFQ
Explore Products
- E JAMES & CO 3065DSBF21/8B7M Rubber Buna-n 1/8 Inch Thickness 36 x 36 Inch 70a
- DORIAN E16M-M-SVXCR-11
- VICKERS 763714
- OSG 1653002708 Extension Tap, M6X1 Thread Size, 11 mm Thread Lg, 150.00 mm Overall Lg, V, Modified Bottom; Semi-Bottom
- VOLKEL 17308 NOGO Ring Gauge, DIN ISO 1502, Mf 82 x 2.0 Size
- JOHNSON CONTROLS VG1895AG Ball Valve 3 Way Stainless Steel Trim Press End 1/2
- TECHNIKS 04232-09 ER Collet ER32 9.0mm