WALTER TOOLS A1154TFT-5.55 Screw Machine Drill Bit, 5.55 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DJ9GPGModel: A1154TFT-5.55
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.219"
Cutting Edge Length 0.748"
Flute Length 1.102"
Length 2.598"
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.