WALTER TOOLS A1154TFT-4.65 Screw Machine Drill Bit, 4.65 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DA6ALMModel: A1154TFT-4.65
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.183"
Cutting Edge Length 0.63"
Flute Length 0.945"
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.