WALTER TOOLS A1154TFT-13.6 Screw Machine Drill Bit, 13.60 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DG6ECPModel: A1154TFT-13.6
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.535"
Cutting Edge Length 1.575"
Length 4.213"