WALTER TOOLS A1154TFT-13.4 Screw Machine Drill Bit, 13.40 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DD9MQDModel: A1154TFT-13.4
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.528"
Cutting Edge Length 1.575"
Length 4.213"