WALTER TOOLS A1154TFT-13.3 Screw Machine Drill Bit, 13.30 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: CZ2HJDModel: A1154TFT-13.3
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.524"
Cutting Edge Length 1.575"
Length 4.213"