WALTER TOOLS A1154TFT-13.1 Screw Machine Drill Bit, 13.10 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DE4ZYLModel: A1154TFT-13.1
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.516"
Cutting Edge Length 1.457"