WALTER TOOLS A1154TFT-12.6 Screw Machine Drill Bit, 12.60 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DC6GNKModel: A1154TFT-12.6
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.496"
Cutting Edge Length 1.457"