WALTER TOOLS A1154TFT-12.1 Screw Machine Drill Bit, 12.10 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DF6HUTModel: A1154TFT-12.1
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.476"
Cutting Edge Length 1.457"