WALTER TOOLS A1154TFT-11.9 Screw Machine Drill Bit, 11.90 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DJ7BGVModel: A1154TFT-11.9
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.469"
Cutting Edge Length 1.457"