WALTER TOOLS A1154TFT-11.8 Screw Machine Drill Bit, 11.80 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DD8YPKModel: A1154TFT-11.8
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.465"
Cutting Edge Length 1.142"