WALTER TOOLS A1154TFT-11.2 Screw Machine Drill Bit, 11.20 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: CZ4AZZModel: A1154TFT-11.2
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.441"
Cutting Edge Length 1.142"