WALTER TOOLS A1154TFT-11.1 Screw Machine Drill Bit, 11.10 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DC8HVMModel: A1154TFT-11.1
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.437"
Cutting Edge Length 1.142"