WALTER TOOLS A1154TFT-10.9 Screw Machine Drill Bit, 10.90 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: CZ3LWTModel: A1154TFT-10.9
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.429"
Cutting Edge Length 1.142"