WALTER TOOLS A1154TFT-10.7 Screw Machine Drill Bit, 10.70 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DA3YXKModel: A1154TFT-10.7
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.421"
Cutting Edge Length 1.142"