WALTER TOOLS A1154TFT-10.6 Screw Machine Drill Bit, 10.60 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DF2MEDModel: A1154TFT-10.6
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.417"
Cutting Edge Length 1.063"