WALTER TOOLS A1154TFT-10.3 Screw Machine Drill Bit, 10.30 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DD2AXVModel: A1154TFT-10.3
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.406"
Cutting Edge Length 1.063"
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.