VESTIL WP-4848-FF-84B Full Feat Work Platform, 84 Inch Size, Back
Product Specifications:
| Item | Work Platform |
| Back Height | 84" |
| Color | Yellow |
| Fork Pocket Center | 24" |
| Material | Aluminum |
| Platform Length | 48" |
| Platform Width | 48" |