VESTIL HPRO-SQ-48-42-5 48x42x5 Machinery And Rack Guard | CY7LNB
VESTIL HPRO-SQ-48-42-5 Steel Square High Profile Machinery and Rack Guard, 48 x 42 x 5 Inch, Yellow
Item: CY7LNBModel: HPRO-SQ-48-42-5
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Assembly Assembled
Batteries Included No
Bolt Hole Diameter 7/8"
Color Yellow
Color Family Yellow
Depth 53"
Height 42"
Material Steel
Width 10"