VEGA TOOLS 390H050A Power Bit, Hex, 5mm Tip Size, 3-1/2 Inch, 7/16 Hex Shank
Request a Quote
Payment
Delivery
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 8.89 |
Explore Products
- GEARWRENCH 84322N 3/8 Inch Drive 6 Point Deep Impact SAE Socket 5/16 Inch
- KUNKLE 919BEFE06BKE Safety Relief Valve, Male X Female NPT, E Orifice, 1 1/4 Inch Inlet Size
- GATES A33 Standard V-Belt, 35 Inch Outside Length
- VERMONT GAGE 141239210 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.3921 Inch Size
- WALTER TOOLS 7378811 Long Drill Bit, 3.90 mm Drill Bit Size, 6 mm Shank Dia, 102 mm Overall Length
Explore More
- KEYSHAFT
- Lab Circulator Accessories
- Keyless Bushings
- Stools
- Fire Extinguisher Brackets
- Gas Fired Duct Furnaces
- RUD CHAIN WPPH-VIP Powerpoint Direct Vip Chain Connection Hoist Rings
- TEMPCO TRH5 Series Tubular Radiant Heaters
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 33 x 13 mm
- ANVIL AS150S Series Channels With Long Slots
- ANVIL ASLS Series Clamping Nuts With Long Spring
- APPROVED VENDOR Rod Stock, PEI
- ADVANCE TABCO Maple Top Work Table
- MOODY TOOL Adapter Set
- REGAL Plug Hand Taps, 8 Pitch, HSS, Nitride & Steam Oxide
- MUELLER INDUSTRIES 88 Ductile Iron Body Butterfly Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.