Item: CU6XLUModel: AP314E-42S-4-AB.710Cross Ref: 400C89
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grip Diameter 1 1/4"
Grip Height 42"
Grip Length 42"
Includes Hardware Hardware Included
Inner Mounting Hole Center To Center 36"
Inner Mounting Hole Ctr. To Ctr. 36"
Material Family Copper
Mounting Hole Center To Center 36"
Mounting Type Thru Bolt
Number Of Mounting Holes 2
Outer Mounting Hole Ctr. To Ctr. 36"
Overall Length 42"
Overall Width 3"
Product Type Pull Handle
Projection 3"
Screw Size 5/16"-18
Vert. Mounting Hole Ctr. To Ctr. 36"