Item: CU6XLQModel: AP314E-30S-4-AB.710Cross Ref: 400C88
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grip Diameter 1 1/4"
Grip Height 30"
Grip Length 30"
Includes Hardware Hardware Included
Inner Mounting Hole Center To Center 24"
Inner Mounting Hole Ctr. To Ctr. 24"
Material Family Copper
Mounting Hole Center To Center 24"
Mounting Type Thru Bolt
Number Of Mounting Holes 2
Outer Mounting Hole Ctr. To Ctr. 24"
Overall Length 30"
Overall Width 3"
Product Type Pull Handle
Projection 3"
Screw Size 5/16"-18
Vert. Mounting Hole Ctr. To Ctr. 24"